Németh László-díj

Magas rangú magyar állami kitüntetést vehetett át Varga Rózsa iskolánk nyugalmazott pedagógusa Budapesten. A Magyarországon minden évben június első vasárnapján ünnepelt pedagógusnap alkalmából Dr. Pintér Sándor belügyminiszer, kimagasló szakmai tevékenysége elismeréséül Németh László díjat adományozott neki.

A díjat 2024. május 31-én Dr. Rétvári Bence miniszterhelyettes, parlamenti államtitkár és
Dr. Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár adta át a Belügyminisztérium központi épületének márványaulájában.
A díjhoz szívből gratulálunk mindannyian!
Mgr. Mészáros Ágnes
A díjra a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége által meghirdetett pályázaton keresztül lehetett nevezni. Iskolánk vezetősége 2023-ban a Németh László-díjra Varga Rózsa pedagógust jelölte. Az elbírálás Budapesten a Belügyminisztériumban történt.