Ballagás és tanévzáró 2024

2024. június 28-án véget ért egy korszak a kilencedikesek számára, hiszen lezárták alapiskolai tanulmányaikat, és szeptembertől egy új korszakot kezdődik számukra. Meghatott szüleik, tanáraik és diáktársaik körében végső búcsút vettek iskolánktól, de emlékül örökre itt marad köztünk egy számukra ültetett fa formájában is. Elbúcsúztunk egy újabb sikeres iskolai tanévtől is, s az elért eredményekért megjutalmaztuk legsikeresebb tanulóinkat is, akik nem csak tanulmányi versenyeken adtak tanúbizonyságot rátermettségükről, de kiváló tanulmányi eredményeket is magukénak tudhatnak. Az igazgatói dicséret és könyvjutalom mellett a KomVak által felajánlott ingyenes strandbelépő is várta őket.
Mindenkinek élményekben gazdag nyári szünidőt és kellemes időtöltést, jó pihenést kívánunk!