Végzős diákok búcsúműsora

2024. június 26-án került megrendezésre a végzős diákok búcsúműsora. A hagyományos nyitótánc, a Palotás után iskolánk néptánccsoportja, a Celőke kedveskedett egy rövid népdalcsokorral a kilencedikeseknek, majd egy rendhagyó prezentációban mutattuk be végzőseinket. Az igazgatónő búcsúbeszéde után megható pillanatok következtek, hiszen az osztályfőnökök személyes jellegű szövegekkel vettek búcsút diákjaiktól. Bár ezek után nehéz volt megszólalni, ám diákjaink erőt vettek érzelmeiken és egy zenés- dalos műsorcsokorral kedveskedtek tanáraiknak és szüleiknek. Ezt követte az Eötvös-díjak átadása, majd kis elsőseink vettek búcsút az őket szeptemberben felkaroló kilencedikesektől. Az érzelemdús búcsúműsort egy kis fogadás követte, ahol pedagógus – diák – szülő közösen elevenítette fel az együtt eltöltött kilenc év eseményeit.