“Go for gold” angol nyelvi verseny

2024. május 3- án a komáromi Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola meghívására iskolánk 8. C osztályából, 3 tehetséges tanulónk egy rendkívül izgalmas angol nyelvű versenyen vett részt. A több fordulóból álló megmérettetésre kilenc környékbeli alapiskolából érkeztek csapatok. A tudásfelmérő versenyre különféle témakörökből kellett a diákoknak felkészülniük. A kérdéskörök érinették Komárom jelenét és múltját, Szlovákia iparát és turisztikailag közkedvelt helyeit, de az Európai Unió államait és a pénzügy világát is. Iskolánk képviseletében tanulóink, Fazekas Benjámin, Marcsa Viktória és Szabó Róbert Vilmos alapos felkészülésüknek köszönhetően nagyon jól helytálltak.
A megmérettetés angol nyelvi részében, a feladatlapok kitöltésében és az interaktív termékbemutató előadása során kimagasló eredményeket értek el. Köszönjük szépen a lelkiismeretes felkészüléseteket.
PaedDr. Ryšavá Marcsa Friderika