Labdarúgómérkőzés ETO Győr

Iskolánk büszkeséggel és örömmel szeretné megosztani a tegnapi focimeccs izgalmas pillanatait! 🎉⚽️
A tegnapi esténk egy igazi ünnep volt a sport és a közösség számára, hiszen iskolánk diákjai különleges feladatot kaptak: ők voltak azok, akik a pályára kísérték a játékosokat! 🌟💙 A lelkes diákok büszkén sétáltak a focistákkal a pályára.
A meccs során lelkes szurkolásban és izgalmas játékban volt részünk, és mindenki hozzájárult ahhoz, hogy ez az este felejthetetlen legyen! A stadion hangját a diákok lelkes kiáltásai és tapsviharai töltötték be, amelyek biztosították a csapatnak a szükséges motivációt és támogatást! 💪🎉
Köszönjük a lehetőséget! Reméljük, hogy még sok ilyen különleges alkalom lesz a jövőben, amikor együtt ünnepelhetünk és támogathatjuk csapatunkat! 💙⚽️