Katedra Matematikaverseny országos elődöntő

A Katedra Matematikaverseny levelező részének lezárása után iskolánk 12 ügyes és okos tanulója továbbjutott az országos elődöntőbe, illetve hárman rögtön az országos döntőbe: Szajko Nimród (6.A), Maczkó Fanni (9.B) és Czúth Lami Gergő (9.B).
Az országos elődöntőt 2024. április 4-én rendezték meg, Léván, a Juhász Gyula Alapiskolában. A versenyen a tanulóknak feleletválasztós feladatokat és egy matematikai keresztrejtvényt kellett megoldani.
Tanulóink sikeresen vették az akadályokat, így az országos döntőbe kerültek: Závori Merse Vince (5.C), Sámson Szabolcs (5.A), Csepy Benett (5.C), Beke Dávid (6.A), Kiss Gábor (7.B). A döntőre májusban kerül sor, szorítunk nektek!
Köszönjük azoknak is a levelezős versenybe fektetett munkáját, akik eredményükkel eljutottak az országos elődöntőre: Kurcsík Máté (6.A), Rónai Emma Sára (6.B), Hostinová Patrícia (7.A), Simon Szilárd (8.B).