Jobb Veletek a Világ! – Boldogság Világnapja

Támogató közösség és jó cselekedetek – a legújabb kutatások szerint ezek okoznak leginkább örömteli érzéseket és fenntartható boldogságot.
Boldogsággal és hálaüzenetekkel indították a tegnapi napot iskolánk diákjai, ezáltal elkészült a Hála fal tele pozitív gondolatokkal. Üzenetet és egy kis boldogságot városunk lakosainak is szántunk a gyerekek által megfestett, majd később a város különböző pontjain elrejtett boldogságkavicsok megtalálásával. Juditka is egy a sok közül, aki talált egy ilyen kavicsot. Ő az a szerencsés nyertes, akit kisorsoltunk, nyereménye egy szeretetmaci volt. Gratulálunk neki és mindenkinek hálásak vagyunk, szervezőnek és résztvevőnek, akik részt vettek ebben a megmozdulásban, hogy boldogsággal töltötték fel a környezetüket!
❣️ Jobb Veletek a Világ! ❣️