Beiratkozás

Az Eötvös suli egy jó döntés:)
Íme gyermekük életében is elérkezett az az idő, amikor Önöknek el kell gondolkodniuk azon, melyik irányba indítsák útra őket a művelődés hosszú útján. Egy iskola a gyermek egész életét, jövőjét meghatározza és befolyásolja. Ezért is olyan fontos, hogy anyanyelvén tanuljon. A mi iskolánk egy szerethető iskola, amit tudatosan úgy alakítottunk és alakítunk, hogy a tanulók minden nap örömmel járjanak ide. Számunkra olyan értékek a fontosak, mint a tudás, a szorgalom, a játékos, élményalapú oktatás, tehetséggondozás, kommunikáció és a hagyományok tisztelete. Pedagógusaink mindent megtesznek azért, hogy megfelelően felkészítsék és elkísérjék gyermeküket a felnőtté válásig, hogy megtanítsák őket gondolkodni, tudásukat kiaknázni és ismereteiket a gyakorlatban felhasználni. Iskolánk óvó falai közt baráti légkörben fedezhetik fel a tanulás csodáját. Köszönjük, hogy minket választanak!