Bendegúz NyelvÉsz verseny – megyei forduló

Idén második alkalommal adott otthont iskolánk a NyelvÉsz verseny megyei fordulójának. Ez a verseny nemcsak tudáspróba, nemcsak az számít, ki tudja jobban a tananyagot, vagy ki alkalmazza a tudását ügyesebben, hanem az is, ki mennyire bízik önmagában, mennyire bátor és kitartó, hogyan dönt nehéz helyzetekben.
A megyei fordulóba 15 tanulónk jutott be, név szerint:
Bálint Veronika, 3. C, felkészítő: Tücsök Noémi
Bese Dominika, 3. A, felkészítő: Markovics Ildikó
Édes Emma, 3. A, felkészítő: Markovics Ildikó
Horváth Emma, 5. A, felkészítő: Tóth Ivett
Kiss Alex, 4. B, felkészítő: Ferenczi Éva
Kovács Dávid, 3. C, felkészítő: Tücsök Noémi
Mátyás Dóra, 3. C, felkészítő: Tücsök Noémi
Nagy Benjámin, 3. B, felkészítő: Vrečič Katalin
Polozsányi Lóránt, felkészítő: Kaszab Réka
Sámson Szabolcs, 5. A, felkészítő: Tóth Ivett
Simon Alexandra, 6. B, felkészítő: Molnár Belány Szilvia
Szabó Boglárka, 4. C, felkészítő: Hanzsér Tímea
Szűcs Gabriel, 4. B, felkészítő: Ferenczi Éva
Varga Áron, 5. C, felkészítő: Molnár Belány Szilvia
Zsittnyan Olivér, 3. A, felkészítő: Markovics Ildikó
Az országos döntőben Szegeden Nagy Benjámin, 3. B osztályos tanulónk képviseli majd iskolánkat. Aki esetleg nem jutott tovább a döntőbe, arra biztatjuk, hogy tekintse ezt kitartása és elszántsága próbájának. Legyen azzal kivételes, hogy nem adja fel, és a következő NyelvÉsz versenyen újra próbát tesz!
Horváth Ambrus Zsuzsanna