Mennyi szeretet fér el egy cipősdobozban?” jótékonysági akció

“Csak haladsz csöndesen, gyönyörködve, céltalanul, s egyszerre csak kilépsz az Angyalok Tisztására. Csak annyit látsz, csak annyit érzel, hogy csodálatosan szép. És megállsz. És abban a pillanatban megnyílik a szíved, és az angyalok észrevétlenül melléd lépnek, egyenként, lábujjhegyen, és belerakják kincseiket a szívedbe. A legnagyobb kincseket, amiket ember számára megteremtett az Isten. A jóságot, a szeretetet és a békességet.”
Iskolánk idén is bekapcsolódott a “Mennyi szeretet fér el egy cipősdobozban?” elnevezésű jótékonysági akcióba. Az idősotthon lakói számára gyűjtöttük a csomagokat. A cipősdobozok begyűjtése 2023. december 1-ig tartott iskolánkon. Nagyon sok csomag érkezett. Szeretnénk hálánkat kifejezni ezúton a gyűjtésbe bekapcsolódó osztályok és családok számára.
Köszönjük minden idős ember nevében!

Újból bebizonyosodott, hogy közös összefogással mennyi mindent elérhetünk egy nemes cél érdekében.