Biológia olimpia

2024. március 25-én került sor a biológia olimpia D kategóriájának iskolai fordulójára. A versenybe 18 tanuló kapcsolódott be. 17 tanuló az elméleti – gyakorlati részbe, ők online tesztet oldottak meg számítástechnika termeinkben: Kaposvári Alexa Lia, Füsi Nagy Aranka, Kurcsík Máté, Bödők Izabella, Czére Emma Zoé, Sámson Szabolcs, Závori Merse Vince, Hrabovsky anó Félix, Horváth Emma, Váradi Jázmin, Varga Áron, Molnár Csaba, Kiss Gábor, Pataky Ádám, Socha Károly Mátyás, Szűcs Abigél. Közülük két tanuló, Kaposvári Alexa Lia 6.A és Füsi Nagy Aranka 7.B-s teljesítettek a legjobban, így iskolánkat ők képviselik a járási fordulón.
Szajkó Nimród 6.A osztályos tanuló a poszteres részben fog versenyezni. Március 25-én délután mutatta be poszterét iskolánk biológia szakos tanítóinak „Az egyszikű és kétszikű növények összehasonlítása“ címmel. Poszteres részben ő képviseli iskolánkat a járási fordulón.