Karácsonyi koncert

„A zene ott kezdődik, ahol a szó hatalma véget ér.”

Az Eötvös Utcai Alapiskola és a Művészeti Alapiskola közös rendezvény megismerhettük iskolánk tehetséges diákjait, valamint a felcsendülő dallamok által közösen élhettük át a közelgő ünnepek melegségét. Iskolánkat számos tehetséges tanuló látogatja, akik zenei téren nyújtanak kiváló teljesítményt. A Művészeti Alapiskola kiváló pedagógusai egyengetik útjukat és fejlesztik tehetségüket, amelyről a koncerten számot is adtak. A műsort Cascada tánccsoportunk kezdte, majd a kis- és a nagyénekkar folytatta. A zongora-, gitár- és fuvolaszámok után kiváló énekeseinket hallgathattuk meg. A koncert után a fellépőket és a vendégeket a fogadáson sok finomság várta, amit a komáromi Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola biztosított.